Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
czerwiec
28
Piątek
czerwiec
29
Sobota
czerwiec
30
Wczoraj
lipiec
01
Dzisiaj
lipiec
02
Jutro
lipiec
03
Środa
lipiec
04
Czwartek
Wyniki 30 cze 2024
Wyniki na żywo
30 cze 2024
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Superpuchar Portugalii
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Copa America
FT
Argentyna
2
-
0
Peru
1.55
3.70
7.50
FT
Kanada
0
-
0
Chile
3.00
3.25
2.45
Euro
FT EX
Anglia
2
-
1
Słowacja
1.42
4.20
9.00
FT
Hiszpania
4
-
1
Gruzja
1.20
7.00
13.00
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Atlanta United
2
-
1
Toronto FC
1.75
4.10
4.10
FT
Impact De Montreal
4
-
2
Philadelphia Union
2.50
3.60
2.62
FT
New England Rev.
1
-
5
Columbus Crew
3.10
3.80
2.15
FT
New York Red Bulls
2
-
2
DC United
1.48
4.50
6.25
FT
Dallas Burn
0
-
1
FC Cincinnati
2.80
3.60
2.37
FT
Houston Dynamo
1
-
0
Charlotte
1.83
3.60
4.33
FT
Sporting Kansas City
2
-
0
Austin FC
1.95
3.70
3.70
FT
Nashville SC
1
-
2
Inter Miami CF
2.05
3.70
3.40
FT
Vancouver Whitecaps
4
-
3
St. Louis City
1.66
4.10
4.75
FT
Los Angeles FC
3
-
0
Colorado Rapids
1.48
5.00
5.50
FT
Portland Timbers
3
-
2
Minnesota United
1.72
4.33
4.10
FT
San Jose Earthquakes
0
-
3
LA Galaxy
2.62
3.90
2.35
FT
Seattle Sounders FC
2
-
1
Chicago Fire
1.66
3.90
5.00
Klubowe mecze towarzyskie
30 cze 00:00
UTA Batrana Doamna
-
Napredak
-
-
-
30 cze 00:00
Legia Warszawa
-
Pafos FC
-
-
-
FT
GKS Katowice
1
-
3
Hutnik Nowa Huta
1.28
5.00
7.50
FT
Kotwica Kołobrzeg
1
-
3
Piast Gliwice
4.50
3.75
1.61
FT
Paderborn
6
-
2
Kickers Emden
-
-
-
FT
SV Eichede
0
-
0
Hamburger SV II
-
-
-
30 cze 13:00
Kalmar FF
-
Kolding IF
-
-
-
FT
AC Horsens
0
-
3
AGF
4.10
4.00
1.61
FT
Silkeborg
2
-
2
FK Haugesund
1.83
3.50
3.70
FT
Ansbach
3
-
4
Ingolstadt II
1.90
3.90
3.00
FT
Heeslinger SC
0
-
3
Eintracht Norderstedt
-
-
-
FT
SC Wiedenbrueck
3
-
1
RW Ahlen
-
-
-
FT
TSG Backnang
0
-
5
Stuttgarter Kickers
7.00
6.25
1.22
FT
FC Schweinfurt
1
-
2
Eintracht Frankfurt II
1.95
3.80
2.87
FT
FC Eilenburg
1
-
1
FSV Luckenwalde
-
-
-
FT
FV Illertissen
1
-
2
Homburg
2.87
3.80
2.00
30 cze 15:00
Haecken
-
Halmstads BK
-
-
-
FT
TSV Aubstadt
0
-
0
BSG Chemie Leipzig
-
-
-
30 cze 16:00
Sion
-
Braga
-
-
-
FT
FK Spartak Subotica
1
-
2
APOEL Nikozja
3.90
3.50
1.75
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Chacarita Juniors
1
-
1
Ferro Carril Oeste
2.10
3.00
3.80
FT
Arsenal Sarandi
0
-
1
Gimnasia Jujuy
2.40
2.75
3.40
FT
Guillermo Brown
0
-
0
CA Alvarado
2.45
2.90
3.20
FT
Aldosivi
1
-
0
Deportivo Madryn
2.37
2.80
3.60
FT
Deportivo Moron
0
-
0
Almagro
1.90
3.20
4.33
FT
Tristan Suarez
2
-
2
Almirante Brown
1.90
3.10
4.75
FT
Nueva Chicago
0
-
0
CA Defensores de Belgrano
2.25
2.87
3.75
FT
Gimnasia y Tiro
0
-
3
San Telmo
2.25
2.75
4.00
FT
San Martin San Juan
1
-
0
Atletico Guemes
1.80
3.10
5.75
FT
Estudiantes de Rio Cuarto
2
-
1
CA Defensores Unidos
1.83
3.00
5.00
FT
Club Atletico Mitre
2
-
0
Atletico Rafaela
1.90
3.00
4.75
FT
San Martin de Tucuman
2
-
1
Deportivo Maipu
1.66
3.30
6.25
FT
Colon
1
-
1
Atlanta
1.65
3.50
6.25
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Santamarina Tandil
3
-
2
Deportivo Rincón
1.60
3.20
5.50
FT
CASD Camioneros
3
-
1
Sportivo Estudiantes
1.45
3.70
6.25
FT
Juventud Unida Universitario
0
-
2
Sportivo Atenas
2.00
3.10
3.40
FT
Villa Mitre
2
-
0
Club Cipolletti
1.38
3.70
8.00
FT
Germinal
1
-
1
Olimpo
2.30
2.87
3.00
FT
Sol de Mayo
3
-
2
Kimberley Mar del Plata
2.75
3.00
2.45
FT
El Linqueno
0
-
2
9 de Julio Rafaela
2.40
2.75
3.00
FT
Crucero del Norte
0
-
0
Union de Sunchales
1.53
3.70
5.25
FT
Villa Dalmine
0
-
0
Dock Sud
2.62
2.80
2.62
FT
Los Andes
0
-
0
CA Ferrocarril Midland
2.05
2.90
3.40
FT
San Martin Mendoza
0
-
1
Gutiérrez
2.15
2.80
3.40
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1
-
0
Sportivo Las Parejas
2.60
3.00
2.60
FT
Independiente Chivilcoy
0
-
0
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
2.40
3.00
2.75
FT
Douglas Haig
0
-
0
Sportivo Belgrano
2.25
2.80
3.30
FT
Sarmiento de Resistencia
0
-
1
Central Norte
2.87
2.75
2.50
FT
San Martín de Formosa
1
-
1
Sarmiento de La Banda
1.95
3.00
3.70
FT
Juventud Antoniana
2
-
0
Boca Unidos
1.72
3.10
5.00
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Yoogali
0
-
3
Tigers FC
12.00
8.50
1.12
FT
South Hobart
2
-
2
Devonport City
2.75
3.50
2.15
Przełożone
Hamilton Olympic
0
-
0
Broadmeadow Magic
4.50
5.50
1.40
Przełożone
Weston Workers
0
-
0
Charlestown City Blues
2.70
4.10
2.00
FT
Rockdale City Suns
5
-
0
Hills Brumbies
1.25
5.75
7.50
FT
Gungahlin United
4
-
2
O'Connor Knights
2.35
3.60
2.45
FT
South Melbourne
1
-
2
Oakleigh Cannons
2.15
3.60
2.80
FT
Olympic F.C.
3
-
1
Wolves FC
1.33
5.25
6.00
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
FK Slutsk
1
-
0
FK Mińsk
-
-
-
FT
Isloch
1
-
1
FC Dnepr Mogilev
-
-
-
FT
Arsenal Dzerzhinsk
0
-
3
Naftan Nowopołock
-
-
-
Białoruś » 2. liga »
2 liga białoruska
FT
Torpedo BelAZ II
1
-
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
-
-
-
FT
Volna
3
-
2
FC Ostrovets
-
-
-
FT
Maxline Rogachev
1
-
2
Baranovichi
-
-
-
FT
Biełszyna Bobrujsk
1
-
0
BATE II
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Atletico MG
1
-
1
Atletico GO
2.05
3.60
3.60
FT
Gremio
1
-
0
Fluminense
1.90
3.25
4.50
FT
Sao Paulo
3
-
1
Bahia
1.95
3.50
4.00
FT
Fortaleza
2
-
1
Juventude
1.61
3.90
6.00
FT
Vitoria
0
-
1
Atletico PR
2.90
2.87
2.80
FT
Flamengo
2
-
1
Cruzeiro
1.70
3.80
5.25
FT
Criciuma
1
-
1
Internacional
3.00
3.00
2.50
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Ceara
4
-
2
Ituano FC
1.38
4.75
7.50
FT
Avai FC
1
-
1
Amazonas FC
1.70
3.40
5.75
FT
Paysandu
1
-
1
Operario Ferroviario
1.95
3.10
4.33
FT
Guarani
1
-
1
Ponte Preta
2.25
3.00
3.40
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Athletic Club
1
-
4
Sao Bernardo
1.72
3.40
4.10
FT
Remo
2
-
1
Ferroviario
1.72
3.40
4.10
FT
Floresta
2
-
1
Caxias
2.20
3.00
3.10
FT
Ferroviaria
1
-
0
EC Sao Jose
1.55
3.40
5.75
Kanada » 1. liga »
Liga kanadyjska
30 cze 20:00
Scarborough SC
-
Unity ON
-
-
-
30 cze 20:00
Toronto Falcons
-
Scarborough SC
-
-
-
Przełożone
Future Stars
0
-
0
Serbian White Eagles
-
-
-
30 cze 22:00
Future Stars
-
Hamilton City
-
-
-
Chile » puchar »
Puchar Chile
Przełożone
Presidente Ibáñez
0
-
0
Huachipato
-
-
-
FT
Everton CD
3
-
1
Melipilla
1.42
4.50
5.50
FT
Audax Italiano
0
-
2
Deportes Santa Cruz
1.70
3.75
4.20
FT
Palestino
3
-
0
Barnechea
1.38
4.33
7.00
FT
Atletico Nublense
4
-
0
Rangers
1.80
3.40
3.80
FT
Deportes Linares
1
-
0
Universidad de Concepcion
2.80
3.30
2.20
FT
Colo Colo
3
-
1
O'Higgins
1.45
3.80
6.00
Chiny » 1. liga »
Liga chińska
FT
Qingdao Youth Island FC
0
-
1
Shanghai Shenhua
9.50
7.00
1.20
FT
Changchun Yatai
5
-
0
Qingdao Jonoon
1.83
3.70
4.00
FT
Meizhou Hakka
0
-
3
Henan Jianye
2.90
3.40
2.35
FT
Chengdu Qianbao FC
4
-
0
Shijiazhuang Ever Bright
1.11
9.00
15.00
FT
Beijing Guoan
2
-
0
Shandong Luneng
2.70
3.20
2.60
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Qingdao Red Lion
0
-
1
Heilongjiang Lava Spring FC
1.70
3.30
4.33
FT
Yunnan Yukun
5
-
0
Shenyang Urban FC
1.25
5.25
8.00
FT
Dongguan United
2
-
0
Yanbian Longding
-
-
-
FT
Shanghai Jiading
0
-
0
Dalian Zhixing
3.20
3.20
2.10
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Levadia Tallinn U21
1
-
3
Flora Tallinn U21
2.45
4.33
2.10
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
07 Vestur
1
-
0
Fuglafjoerdur
1.40
5.00
5.00
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
Mikkelin Palloilijat
0
-
1
SalPa
3.90
3.60
1.75
Gambia » 1. liga »
Liga gambi
FT
TMT
0
-
1
Brikama United
-
-
-
FT
Greater Tomorrow
1
-
1
Marimoo
-
-
-
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
Vikingur Reykjavik
2
-
1
Fram Reykjavík
1.48
4.75
4.33
Islandia » 2. liga »
2 liga islandzka
FT
Fjolnir
5
-
2
Grotta
1.75
3.90
3.50
FT
ÍB Vestmannaeyja
5
-
0
Keflavik
1.72
3.60
4.00
FT
ÃR
1
-
1
Thor Akureyri
2.87
3.70
2.05
FT
DalvÃk / Reynir
0
-
1
Leiknir Reykjavik
3.75
3.20
1.85
FT
Njardvik
2
-
5
Afturelding
2.45
4.00
2.15
FT
Throttur Reykjavík
1
-
0
Grindavik
2.45
3.60
2.30
Irak » 1. liga »
Liga Iraku
FT
Naft Al Wasat
1
-
2
Zakho
-
-
-
FT
Karbalaa
1
-
2
Baghdad FC
-
-
-
FT
Al Hedood
0
-
0
Al Kahrabaa
2.75
2.45
2.90
FT
Naft Misan
1
-
1
Al Karkh
-
-
-
FT
Al Talaba
1
-
1
Al-Qasim
2.62
2.90
2.60
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Gamba Osaka
1
-
3
Machida Zelvia
3.20
3.00
2.40
FT
Cerezo Osaka
2
-
1
Nagoya Grampus Eight
2.30
3.00
3.50
FT
Urawa Red Diamonds
3
-
0
Jubilo Iwata
1.80
3.50
4.50
FT
FC Tokyo
0
-
1
Avispa Fukuoka
2.70
3.00
2.87
FT
Shonan Bellmare
0
-
1
Kyoto Sanga FC
2.00
3.40
3.60
FT
Vissel Kobe
3
-
1
Kashima Antlers
1.95
3.30
4.00
FT
Sagan Tosu
1
-
4
Kashiwa Reysol
4.00
3.90
1.80
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Blaublitz Akita
0
-
3
Montedio Yamagata
2.75
2.80
2.80
FT
Shimizu S-Pulse
3
-
1
Fagiano Okayama FC
1.90
3.50
3.70
FT
JEF United Chiba
2
-
1
Kagoshima United
1.66
3.80
4.50
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Imabari FC
2
-
1
Kamatamare Sanuki
1.85
3.40
3.60
FT
FC Ryukyu
1
-
2
Zweigen Kanazawa
2.87
3.10
2.25
Kazachstan » 1. liga »
Liga kazachstańska
FT
Yelimay Semey
1
-
1
Żetysu Tałdykorgan
1.65
3.40
4.75
FT
Aktobe
3
-
4
Tobył Kostanaj
1.80
3.30
3.90
Łotwa » 2. liga »
Druga liga łotewska
FT
Riga FC II
2
-
1
Valmiera II
2.37
4.00
2.25
FT
Rēzekne / BJSS
1
-
1
MÄrupe
4.20
4.00
1.57
FT
Tukums II
1
-
4
JDFS Alberts
7.50
4.75
1.30
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Al Nejmeh
2
-
1
Al Ansar
-
-
-
Libia » 1. liga »
Liga libijska
Przełożone
Al-Nasr
0
-
0
Al Ahli Benghazi
-
-
-
Przełożone
Asswehly
0
-
0
Al Ahli Tripoli
-
-
-
Przełożone
TBC
0
-
0
Al-Madina
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
FK TransINVEST
2
-
1
Dainava Alytus
1.85
3.10
3.90
FT
Dziugas Telsiai
1
-
0
Suduva
2.60
3.10
2.45
FT
Hegelmann Litauen
3
-
1
Żalgiris Wilno
4.50
3.40
1.72
Madagaskar » 1. liga »
Liga madagaskarska
30 cze 00:00
CNaPS Sport
-
Elgeco Plus
-
-
-
Malawi » 1. liga »
Liga malawi
FT
Azam Tigers
1
-
2
Be Forward Wanderers
-
-
-
FT
Chitipa United
1
-
1
Creck
3.30
2.90
2.10
FT
CIVO United
0
-
2
Silver Strikers
3.75
3.10
1.90
FT
Dedza Dynamos
1
-
0
Karonga United
1.72
3.10
4.75
Mauritius » 1. liga »
Liga mauritius
30 cze 13:00
Grande Riviere Sud Est
-
ASRR
-
-
-
30 cze 13:00
Chebel Citizens
-
Entente Boulet Rouge
-
-
-
30 cze 16:00
Petite Rivière Noire
-
Cercle de Joachim
-
-
-
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Viking
4
-
2
Rosenborg Trondheim
1.65
4.33
4.50
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Sportivo San Lorenzo
1
-
0
3 de Febrero
-
-
-
FT
Club Sportivo Carapegua
1
-
1
12 de Junio VH
-
-
-
Filipiny » 1. liga »
Liga filipińska
FT
Loyola
0
-
6
Ceres Philippines
-
-
-
FT
Kaya FC
3
-
2
Stallion FC
1.28
5.50
6.00
FT
Aguilas
8
-
0
Maharlika
1.12
8.00
15.00
Sierra Leone » 1. liga »
Liga Sierra Leone
FT
Bo Rangers
0
-
0
Lamboi
-
-
-
FT
Mighty Blackpool
0
-
0
Wusum Stars
-
-
-
FT
East End Lions
0
-
0
Old Edwardians
-
-
-
Singapur » 1. liga »
Liga singapurska
FT
Tampines Rovers FC
5
-
1
Hougang United FC
1.30
5.25
6.50
Wietnam » 1. liga »
Liga wietnamska
FT
Viettel
0
-
2
Song Lam Nghe An
1.70
3.40
4.20
FT
Ha Noi TT
3
-
3
Binh Duong
1.45
4.50
5.00
FT
Hoang Anh Gia Lai
2
-
1
Hai Phong
1.75
4.10
3.40
FT
Khanh Hoa Nha Trang
0
-
1
CLB TP Ho Chi Minh
5.50
4.00
1.48
FT
Binh Dinh
4
-
1
Cong An Nhan Dan
1.95
3.80
3.00
FT
Quang Nam
1
-
3
Nam Dinh
2.75
3.40
2.15
FT
Hong Linh Ha Tinh
0
-
0
FLC Thanh Hoa
1.75
3.50
3.90
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Pohang Steelers
2
-
1
Ulsan Hyundai
2.30
3.25
3.10
FT
Gwangju FC
2
-
1
Jeju United
1.90
3.40
4.00
FT
Incheon United
0
-
1
Gangwon FC
2.45
3.30
2.75
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Suwon Bluewings
1
-
1
Ansan Greeners
1.38
5.00
7.50
FT
Bucheon FC 1995
1
-
2
FC Anyang
3.20
3.25
2.25
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Landskrona BoIS
4
-
3
Oestersunds FK
1.80
3.25
4.10
FT
Oergryte FF
2
-
0
Skoevde AIK
1.57
3.70
4.75
FT
Trelleborgs FF
1
-
4
Oesters IF
4.00
3.80
1.70
Tajwan » 1. liga »
Liga tajwańska
FT
AC Taipei
5
-
0
Ming Chuan University
1.25
4.75
9.00
FT
Taichung Futuro
2
-
1
Kaohsiung County Taipower
2.20
3.40
2.90
FT
Air Source Development
1
-
1
Tainan City
6.50
5.00
1.30
FT
Taipei City Tatung
3
-
3
Taipei Vikings
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Justo Jose de Urquiza
0
-
1
Berazategui
2.62
3.25
2.35
FT
Atlas
2
-
2
Lamadrid
4.10
3.50
1.75
FT
Deportivo Paraguayo
0
-
0
Sportivo Barracas
2.45
2.80
2.80
FT
Defensores de Cambaceres
1
-
0
Ituzaingo
2.55
2.90
2.62
FT
Claypole
2
-
1
Juventud Unida G.
1.72
3.25
4.33
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Miami FC
0
-
4
Detroit City FC
4.00
3.25
1.80
FT
Loudoun United
2
-
0
Tampa Bay Rowdies
3.40
3.60
1.85
FT
Birmingham Legion
1
-
4
Louisville City FC
2.70
3.30
2.30
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
1
-
0
Fresno FC
1.57
4.00
4.33
FT
San Antonio FC
2
-
3
New Mexico United
2.05
3.30
3.00
FT
Orange County Blues FC
0
-
2
Oakland Roots
2.20
3.25
2.80
FT
Las Vegas Lights FC
2
-
0
Pittsburgh Riverhounds
2.62
3.20
2.37
FT
Sacramento Republic FC
1
-
0
Hartford Athletic
1.57
3.60
5.00
Uzbekistan » 1. liga »
Liga uzbecka
FT
Nasaf Qarshi
3
-
2
Navbahor Namangan
1.95
2.80
4.10
FT
Metallurg Bekobod
1
-
4
Olympic
1.95
2.80
4.00
Brazylia » 4. liga »
Serie D
FT
Humaita SC
0
-
3
Trem DC
-
-
-
FT
Cianorte
3
-
1
Avenida
2.00
3.20
3.25
FT
Real FC
3
-
0
Uniao Rondonopolis
3.10
3.10
2.10
FT
Brasil
3
-
1
Novo Hamburgo
1.90
3.10
3.70
FT
Barra FC
0
-
0
Concordia Atletico
-
-
-
FT
Manaus FC
2
-
1
Porto Velho
-
-
-
FT
Aguia de Maraba
0
-
0
Maranhao
3.10
3.00
2.20
FT
Maringa FC
4
-
0
Patrocinense
-
-
-
Finlandia » 1. liga »
Finlandia 1
FT
IF Gnistan
1
-
2
EIF
1.61
3.90
5.00
FT
IFK Mariehamn
1
-
2
HJK Helsinki
5.00
3.60
1.70
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
GBK
2
-
1
JPS
1.18
6.50
10.00
FT
TP-47
2
-
1
SJK-juniorit
-
-
-
FT
Kuopion Elo
4
-
0
OTP
1.53
4.00
4.75
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Arendal Fotball
0
-
2
Brann 2
1.95
4.33
2.80
FT
Sotra Sportsklubb
1
-
2
Brattvaag
1.61
4.50
3.70
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
Mjoendalen 2
0
-
6
Asker
23.00
15.00
1.05
FT
Ã…sane II
0
-
2
Loddefjord
2.15
4.00
2.50
FT
Innstranden
1
-
3
Floeya
8.00
6.50
1.20
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Forte Taganrog
1
-
0
Nart Cherkessk
-
-
-
FT
Dinamo Makhachkala
0
-
4
Legion Dynamo
-
-
-
FT
Astrakhan
3
-
2
Biolog Novokubansk
-
-
-
FT
Dinamo Stavropol
4
-
1
Pobeda
-
-
-
FT
Rubin Yalta
0
-
0
Angusht
-
-
-
FT
Stroitel Kamensk-Shakht.
4
-
0
Druzhba
-
-
-
FT
Kuban Kholding
0
-
2
Sevastopol
-
-
-
FT
Kompozit
1
-
0
Kolomna
-
-
-
FT
Rostov II
2
-
1
Spartak Nalczik
-
-
-
Korea Południowa » 3. liga »
Trzecia liga Korei Płd
FT
Daegu II
0
-
3
Hwaseong
4.50
3.80
1.57
FT
Siheung Citizen
0
-
1
Pocheon Citizens FC
1.36
5.00
6.00
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
FC Rosengaard
0
-
2
Torslanda IK
1.60
3.90
4.50
FT
Sollentuna FF
2
-
3
IFK Stocksund
2.15
4.20
2.37
FT
Assyriska FF
1
-
2
Umeaa
2.55
3.75
2.20
FT
Vasalunds IF
0
-
0
FBK Karlstad
1.65
3.90
3.90
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
Högaborg
2
-
1
FBK Balkan
1.53
4.50
4.50
FT
IF Sylvia
3
-
2
Smedby AIS
-
-
-
FT
Varbergs GIF FK
7
-
1
Bergdalens
1.38
4.75
5.75
FT
FOC Farsta
1
-
1
Skiljebo SK
2.05
3.70
2.80
FT
Kiruna FF
0
-
3
IFK Oestersund
4.00
4.33
1.57
FT
Huddinge IF
2
-
1
Aatvidaberg
-
-
-
FT
Mjoelby AI FF
1
-
3
Syrianska
-
-
-
FT
Kungsaengens IF
3
-
0
Dalkurd FF
1.33
5.00
6.00
FT
Jonsered
3
-
1
Saevedalens IF
2.05
3.90
2.70
Togo » 1. liga »
Championnat National
30 cze 17:00
Unisport
-
OTR
-
-
-
30 cze 17:00
ASKO de Kara
-
Binah
-
-
-
30 cze 17:00
Tambo
-
Gomido
-
-
-
FT
Entente II
5
-
1
Doumbé de Mango
-
-
-
FT
Togo Port
1
-
1
Gbohloe-Su
-
-
-
USA » 4. liga »
Czwarta liga amerykańska
FT
Lansing City
3
-
5
AFC Ann Arbor
-
-
-
FT
Oakland County
5
-
0
South Bend Lions
-
-
-
FT
The Villages
3
-
1
Florida Elite
-
-
-
30 cze 01:00
Brevard Fire
-
Nona
-
-
-
FT
Athens United
1
-
3
Southern Soccer Academy
3.80
4.00
1.66
FT
Minneapolis City
2
-
0
Rochester
-
-
-
FT
Michigan Bucks
4
-
3
Kalamazoo FC
-
-
-
FT
St. Charles
1
-
2
Peoria
-
-
-
FT
Reading United
1
-
1
Real Central New Jersey
1.61
4.33
3.80
FT
Boston City
0
-
4
Seacoast United Phantoms
11.00
9.00
1.12
FT
SC United Bantams
3
-
0
West Virginia Chaos
-
-
-
FT
Tobacco Road
1
-
2
Carolina Dynamo
-
-
-
FT
Virginia Beach United
3
-
1
Christos
-
-
-
FT
East Atlanta
0
-
3
Asheville City
12.00
7.00
1.16
FT
Sarasota Paradise
2
-
1
Pinellas County
-
-
-
FT
Ironbound
0
-
3
Morris Elite
4.50
5.00
1.44
FT
Dothan United
1
-
1
Birmingham Legion II
-
-
-
FT
Blue Goose
0
-
5
Little Rock Rangers
13.00
10.00
1.10
FT
Mississippi Brilla
2
-
1
Louisiana Krewe
-
-
-
FT
Houston FC
1
-
3
Corpus Christi
-
-
-
FT
Chicago Dutch Lions
1
-
5
Chicago City
-
-
-
FT
Des Moines Menace
4
-
1
River Light
-
-
-
FT
Patuxent
2
-
3
Virginia Marauders
-
-
-
FT
Westchester Flames
1
-
2
Hudson Valley Hammers
2.50
4.20
2.10
FT
Utah Avalanche
1
-
2
New Mexico United II
2.75
4.00
2.00
FT
United PDX
4
-
0
West Seattle Junction
1.75
3.80
3.50
FT
AMSG
0
-
1
Redlands
-
-
-
30 cze 20:00
Pathfinder
-
Vermont Green
-
-
-
FT
Project 51O
3
-
1
SF Glens
2.90
4.00
1.95
Przełożone
Swan City
0
-
0
Weston
2.05
3.10
3.30
Zimbabwe » 1. liga »
Zimbabwe 1
FT
Hwange
2
-
2
Bikita Minerals
-
-
-
FT
Dynamos
1
-
0
GreenFuel FC
1.83
3.10
4.00
FT
TelOne
1
-
1
FC Platinum
-
-
-
FT
Chegutu Pirates
1
-
0
Arenel Movers
-
-
-
FT
Chicken Inn FC
0
-
0
Herentals FC
2.30
2.87
3.10
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.